خرید تحقيق معرفي و مشخصات كلي عناصر شيميايي

لینک دانلود

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقيق معرفي و مشخصات كلي عناصر شيميايي وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

بخشي از متن:
نقره (Silver)
تـاریخچه:
(آنگلوساکسون: Siolfur, Seolfor لاتین: نقره (Argentom). نقره از زمان‌های قدیم شناخته شده بوده است و در کتاب انجیل عهد عقیق به آن اشاره شده است. باقی مانده‌های سرباره‌ای در آسیای دور و در جزایری در دریای اژه نشان می‌دهد که بشر از 3000 سال پیش از میلاد قادر به جداسازی نقره از سرب بوده است.
منابع:
نقره به صورت خالص و در سنگ‌های معدنی و از جمله مهم‌ترین آنها آرگنیت (Ag2S) و کلرید نقره (AgCL)؛ سرب، سرب-روی، مس، طلا، و سنگ‌های معدنی مس-نیکل وجود دارد.
مکزیک، کانادا، پرو، و ایالات متحده تولید کننده‌های اصلی نقره  در نیم کره‌ی غربی هستند.
روش تولید:
نقره در طی پالایش الکترولیکی مس نیز بازیابی می شود. نقره ‌ی خالص تجاری حداقل 9/99 درصد نقره دارد. خلوص‌های بیش از 999/99 درصد به صورت تجاری قابل دسترسی هستند.
ویژگی‌ها:
نقره‌ی خالص، درخشش فلزی سفید و خیره کننده‌ای دارد. کمی از طلا سخت‌تر و بسیار شکل پذیر و چکش خوار است و از این حیث بعد از طلا و شاید پالادیم قرار می‌گیرد. نقره‌ی خالص بالاترین رسانایی الکترونیکی و حرارتی و پایین‌ترین مقاومت تماسی را در بین همه‌ی فلزات دارد.نقره در هوا و آب و خالص پایدار است اما در تماس با ازن، سولفید هیدروژن یا هوای دارای گوگرد، تیره می‌شود. آلیاژهای نقره مهم هستند.

لینک دانلود

مطالب دیگر:
دانلود کارآموزی مواد شيميايي مورد استفاده در ساخت قطعات فلزي در صنعت خودروسازي تحقيق معرفي و مشخصات كلي عناصر شيميايي بررسي عوامل مؤثر بر راندمان كوره‌هاي دوار سيمان از ديدگاه بهره برداري و آناليز شيميايي خوراك كوره پروژه فرآيندهاي ماشين كاري غيرمرسوم (فرآيندهاي الكتروشيميايي و فرآيندهاي حرارتي) دانلود طرح توجیهی توليد كودشيميايی تحقیق عوامل شيميايي زيان‌آور در محيط كار پاورپوینت تأثير باقي مانده سموم دفع آفات نباتي و كودهاي شيميايي، آنتي بيوتيك ها و فلزات سنگين در پاورپوینت روش هاي فيزيكي و شيميايي جداسازي تحقیق خطرات پاك كننده هاي شيميايي تحقیق مسموميت با مواد شيميايي پاورپوینت ماشين کاری الکتروشيميايی (ECM)