خرید جهان آينده و مشخصات سازمان های پیشگام

لینک دانلود

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان جهان آينده و مشخصات سازمان های پیشگام وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

فهرست مطالب :

مقدمه

بخش اول: شناخت تحولات جهانی

بخش دوم: سازمان‌های امروز و تحولات جهانی

بخش سوم: تحول سازمان‌ها در اثر تحول دنیا

نتیجه‌ گیری

منابع

قسمتی از متن :

فناوری‌های جدید، دنیای کسب و کار را از اساس دگرگون کرده‌اند. این فناوری‌ها با ایجاد رشد شتابان در توانمندترین نیروهای اقتصاد جهان؛ یعنی فضای مجازی و قدرت محاسبه، به جزء لاینفک سازمان‌ها در تمام دنیا تبدیل شده‌اند. از سوی دیگر، همین فناوری‌ها، چالش‌های شدید دیگری پیش روی تمامی سازمانها قرار داده‌اند.

ما در اوایل قرن بیست و یکم و ورود به دوران نوآوری‌های موج سوم، با شرایطی روبه‌رو خواهیم شد که تمامی ابعاد وجود انسان را عمیقا تحت تاثیر قرار می‌دهد. صاحب‌نظران بر این عقیده‌اند که این دوره‌ی گذار فناوری به طور بالقوه اساسی‌ترین دوره‌ی گذار در تاریخ بشر است، که جانشین دوره‌های کشاورزی و صنعتی می‌شود. به عبارت دیگر، بشر در این گذار با تغییرات بنیادی‌تری مواجه خواهد شد. محیط کار و زندگی خانوادگی ما در سال‌های اخیر به‌طور مستقیم دستخوش تغییرات اساسی شده است. همان‌گونه که ماهیت تیلوری سازمان‌ها و حتی مفهوم «کار» به طور غیرقابل بازگشتی تغییر کرده است، این تغییرات نیز پیش‌درآمد تغییرات بنیادی‌تری در آینده خواهند بود.

لینک دانلود

مطالب دیگر:
جهان آينده و مشخصات سازمان های پیشگام پاورپوینت استراتژی های بازاریابی در مرحله رشد بازار ویژه شرکت پیشگام بسته آموزش کامل درس 5 عربی 3 (طلائع النّورِ: پیشگامان نور)