مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت مراقبت حرفه ای🔍پاورپوینت نظریه نمایندگی: فرضیه مباشرت (نظارت)🔍پاورپوینت روش های تحلیلی در حسابداری🔍تحقیق شرح الگوریتم کلونی مورچه و زنبورعسل🔍پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه و زنبورعسل🔍پکیج نمونه فرم خام قراردادهای پیمانکاری ساختمان🔍پاورپوینت آموزش درس نوزدهم کتاب مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی (ایرانیان مسلمان حکومت تشکیل می دهند)🔍پاورپوینت روش بهینه سازی با الگوریتم فاخته و کاربردهای آن🔍پاورپوینت استهلاک و کاهش ارزش دارایی ها در حسابداری🔍پاورپوینت باغ و باغ شهر در شهرسازی معاصر🔍پاورپوینت باغ شهر و باغ بام در شهرسازی🔍پاورپوینت روش های بازاریابی عصبی و حسی🔍پاورپوینت کاربرد آمار در مدیریت و تعاریف آن🔍مقاله ترجمه شده با عنوان رابطه بين كسورات بودجه و ورودي هاي سرمايه اي: شواهد اقتصادي بيشتر🔍مقاله ترجمه شده با عنوان فرهنگ اطلاعات و اثربخشی سازمانی🔍پاورپوینت نوروسایکولوژی بالینی🔍پاورپوینت آموزش نیروگاه های گازی با توربین V94.2 شرکت زیمنس🔍جزوه جوشکاری قوس الکتریکی دستی (SMAW) به همراه تست های چهارجوابی فنی و حرفه ای با پاسخ🔍فایل اکسل محاسبه تاخیرات مجاز بابت تاخیر در پرداخت صورت وضعیت ها🔍تحقیق تفاوت دین و مذهب🔍پاورپوینت فنون تبلیغات و بازاریابی و انواع تحقیقات بازاریابی و روش های تحقیق در بازاریابی🔍تحقیق امام حسین (ع) از دیدگاه اندیشمندان🔍تحقیق ازدواج از دیدگاه قرآن🔍تحقیق آشنایی با نهج البلاغه🔍پکیج 255 تست چهارجوابی فنی و حرفه ای به همراه پاسخ برای جوشکاری با فرآیند قوس الکتریکی دستی (SMAW)

خرید تحقیق هدف از تحریف شخصیت و آرمان‌ هاى امام خمینى (ره)

لینک دانلود

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق هدف از تحریف شخصیت و آرمان‌ هاى امام خمینى (ره) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود تحقیق با موضوع هدف از تحریف شخصیت و آرمان‌ هاى امام خمینى (ره)،در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن تحقیق:در این تحقیق سعى داریم به این نکات بپردازیم که تحریف شخصیت امام (ره) و انحراف از اصول مکتب ایشان به چه معناست؟
نظام سلطه و دشمنان انقلاب، یک بار دیگر سناریوى پیچیده و بسیار خطرناکى را طراحى نموده‌اند. طراحان و کارگزاران این سناریو با بهره گیرى از عوامل نفوذى، تجدیدنظرطلبان و منحرفین از مکتب امام خمینى تغییر و استحاله را مدنظر قرار داده‌اند. براى شناخت تفسیر درست خط امام و جلوگیرى از تحریف وجود نازنین، رفتار، عملکرد و خط مشى امام راحل، دو مسیر وجود دارد که مراجعه به هر کدام از این دو مسیر، آفت تحریف را به حاشیه مى برد و بهره مندى از زلال خط درست امام را ممکن مى سازد. اولین و مطمئن ترین راه، اخذ مفهوم درست و تفسیر خط امام از کلام ولى فقیه زمان است؛ فردى که تقوا، عدالت، اجتهاد و تدبیر وى عوامل کشف ایشان به عنوان ولى فقیه و سکاندارى جامعه اسلامى بوده است. بدون تردید حضرت آیت الله العظمى امام خامنه اى به عنوان شاگردى امین، همراهى صدیق و یاورى انقلابى که سال هاى سال در کنار امام خمینى (ره) در کوران حوادث انقلاب طى طریق نموده اند و امروز ولایت نظام اسلامى را به عهده دارند، مرجعى قابل اعتماد براى تفسیر درست خط امام مى باشند
امروز مهم ترین تحریف و انحرافى که مى تواند نسبت به این شخصیت و مکتب به عنوان نقشه راه سعادت ملت و پیشرفت کشور رخ دهد در کدام اصول است؟ و سهم طراحى دشمنان و غفلت و فراموشى یا لغزش دوستان در این انحراف و تحریف کدام است؟
یکى از آفت هایى که در تداوم هر نهضتى ازجمله نهضت امام راحل خودنمایى مى کند و باید از آن صیانت کرد، تحریف شخصیت، افکار و اندیشه هاى بنیان گذار و مبدع نهضت است. به تدریج که از مبدأ انقلاب فاصله زیاد مى شود و نسل هایى که رهبر و بنیان گذار انقلاب خود را ندیده و با اندیشه هاى وى به طور مستقیم آشنا نشده اند، پا به میدان مى گذارند و حافظة تاریخى بزرگ سالان هم ضعیف شده و دیگر یارى نمى کند، زمینه براى تحریف شخصیت بنیان گذار نهضت فراهم مى شود و گروه هاى مختلف با انگیزه هاى گوناگون در این مسیر قدم برمى دارند.
نخستین گروهى که درصدد تحریف شخصیت بنیان گذار انقلاب حتى در زمان حیات او برمى آیند، دشمنان آن انقلاب هستند. دشمن تلاش مى کند چهره و شخصیت رهبر و بنیان گذار انقلاب را وارونه جلوه دهد تا پیروان آن انقلاب در زمان حیات یا ممات او با شخصیتى معمولى یا غیرجذاب و احیاناً آلوده مواجه شوند و مسیرى انحرافى را بپیمایند یا انگیزة خود را براى پیروى از آرمان هاى او از دست بدهند ...

لینک دانلود